O společnosti

Zahájili jsme činnost v roce 2000, kdy jsme otevřeli svou kancelář v Doudlevecké ulici v Plzni. V roce 2003 jsme se přestěhovali do větších prostor objektu U Radbuzy 4, kde sídlíme i v současné době.

Od svého vzniku poskytujeme služby v oblasti auditu, účetnictví a daňového poradenství. Hlavní důraz je kladen na auditorské služby, tzn. ověřování účetních závěrek, výročních zpráv a zpráv o vztazích mezi propojenými osobami. Společnost se však stále více zaměřuje na komplexní služby, včetně vedení účetnictví a zpracování mezd.

Zpráva o průhlednosti 2015 (PDF)

Zpráva o průhlednosti 2016 (PDF)

Zpráva o průhlednosti 2017 (PDF)

Zpráva o průhlednosti 2018 (PDF)

Zpráva o průhlednosti 2019 (PDF)

Máme zkušenosti s daňovým poradenstvím a auditem středně velkých a velkých firem různých právních forem i předmětů podnikání. Mezi naše klienty patří i malé společnosti, územní samosprávné celky, další neziskové organizace a fyzické osoby. Všem našim klientům nabízíme především individuální přístup, vysokou kvalitu služeb i velmi dobrou znalost řady odvětví.

Disponujeme kvalifikovanými odborníky a technickým zázemím potřebným pro zajištění uvedených služeb. K silným stránkám společnosti bezesporu patří mnohaletá zkušenost vedoucích pracovníků v daňovém poradenství a auditu. Sledujeme změny v účetní a daňové legislativě, pro zaměstnance našich klientů pořádáme školení, na kterých přednášejí přední odborníci z praxe i daňové správy.

Přizpůsobíme se Vašim potřebám. Napište nám pro bližší informace.

Poptat službu